Darla Crane Anal’i Seviyor

Üstüne atlayıp dölle kaplı yüzünü ve memelerini yalamaya başladım.bir süre sonra karımı acımasızca götünden sikip boşaldım.karımın götünden akan döller çarşaflara bulaştı.ertesi gün kalktığımda karım yatakta yoktu.gizlice odaları gezmeye hazırlandım.karım Alper’in odasında Alper’in kucağında hızlı ve sert bir şekilde sikiliyordu.Dayanamayıp yatak odasına girdim.Alper korkmuştu ama devam et ben de onlara katılacağım deyince sikini elime aldım sonra baklava dilimlerini ağzıma alıp öptüm yaladım ve uyandın mı diye kontrol ederek onu boşaltacağımı söyledim. Kocam donup kalmıştı. Tabii ki ona söyledikten sonra dehşete kapıldım ama kocam hiç beklemediğim bir tepki verdi – “Aferin sana karıcığım, iyi yaptın” dedi.
Doğruldum ve şaka yaptığımı söyledim. Kocam – hayır, sen halledeceksin. Beni ilk kez tanıştığın biri gibi kucağına alacaksın ve seninle seks yapmaya ikna edeceksin!” “TAMAM!” DEDIM. Dedim ama Çarşamba’dan Cumartesi’ye kadar bana dokunulmaması hoşuma gitmiyordu. Ne yaşarsak yaşayalım buna katlanacaktık. Salı gecesi mükemmel bir seks yaptık ve diyete girdik. İhtiyacı olmadığı halde Cuma gününe kadar benimle konuşmadı ve ayrı yattık.
Cuma günü işe gittim.

Hakkında

Avatar

Sonraki Porno

Masaj Yapıcam Ayağına Karının Daracık Göt Deliğine Tecavüz Etii

Vardır. Bir müddet, içimde kaldı,oldukca güçlü bir erkekti bu kadar zaman boşalmadan,amın içinde beklemesi müthişti,hiç …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir