Hukuksal

Web sitemiz, 5651 sayılı yasada 5. madde kapsamında “yer sağlayıcı” olarak tanımlanan bir platform olarak hizmet vermektedir.

Bu düzenleme çerçevesinde, internet sitemizin yöneticileri, hukuka aykırı veya yasa dışı içerikleri denetleme sorumluluğuna sahip değillerdir. Bu nedenle, sitemizde bulunan içeriklerden rahatsız olduğunuz veya yasa dışı bulduğunuz unsurları tarafımıza bildirmenizi bekliyoruz.

Telif hakkı ihlali olarak değerlendirdiğiniz içeriklerde, hak sahipliğinizi kanıtlamanız durumunda ilgili içerikler en kısa sürede web sitemizden kaldırılacaktır.

Telif hakkı ve diğer konularla ilgili iletişim kurmak istiyorsanız lütfen [email protected] adresine bir e-posta gönderin.

Bu e-posta adresine ulaşan tüm talepler ve şikayetler, en geç 48 saat içinde değerlendirilecek ve gereken önlemler alınacaktır.

Web sitemizin içeriği, 5651 sayılı yasanın 5. maddesine uygun olarak işlemektedir. Bu maddeye göre yer sağlayıcıların yükümlülükleri aşağıdaki gibidir:

Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri;

Madde 5- (1) Yer sağlayıcı, sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin varlığını araştırmakla yükümlü değildir.

Madde 5- (2) (Değişik: 2/6/2014 – 6518/88 md.) Yer sağlayıcı, sağladığı hukuka aykırı içeriği bu Kanunun 8. ve 9. maddelerine göre haberdar edilmesi halinde, içeriği derhal yayından çıkarmakla yükümlüdür.

Saygılarımızla,

Ugnaly.com